Haberler

İletişim : 0 332 342 14 44 E-mail: bilgi@ktb.org.tr      Tarih : 02.04.2020     Okunma Sayısı : 1361

Koronavirüs (COVİD-19) salgınına karşı ülkemiz büyük bir mücadele vermektedir.

Bu bakımdan virüsün olumsu etkilerini ortadan kaldırmak için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Ekonomik Tedbir Paketi'nin yanın da ihtiyaç sahiplerine yönelik "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" anlayışıyla ortaya konan Milli Dayanışma Kampanyası da oldukça önemlidir.

Ülke olarak bu zorlu süreci de yine birlik ve beraberlik içinde atlatacağız. Koronavirüsle mücadele eden dünyaya, Türkiye olarak birlik ve beraberliğin en güzel örneğini vereceğiz.

Bu bakımdan üyelerimizi imkanları çerçevesinde bu kampanyaya destek vermeye çağırıyoruz.

Gün sessiz kalma değil, Milli Dayanışma günüdür.

Diğer Haberler

Haber Arşivi

Konya Ticaret Borsası, online eğitim alan ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere klavyeli tablet desteğinde bulundu.

KTB'den Öğrencilere Tablet Desteği

Türkiye Odalar ve Borsala ...
Devamı

Yeni yatırımlar ve iş fırsatları için Türkiye'ye gelen Kazakistan'daki MTT Holding Yönetim Kurulu Başkanı Temur Medjitov, Konya Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

Kazakistan'dan Borsamıza Zi ...
Devamı

Konya Ticaret Borsası, Ziraat Bankası ile "Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı" protokolü imzaladı. İmzalanan protokol ile tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıklar ve tahsila ... Devamı

TOBB ile Halkbank arasında imzalanan Halkbank Paraf Kart Tedarik Zinciri Finansman Projesi kapsamında Konya Ticaret Borsası da Halk Bankası ile protokol imzalandı.

Halkbank ile tedarik zinc ...
Devamı

Konya Valimiz Vahdettin Özkan, Konya Ticaret Borsası'na iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette Konya Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik, Borsa Meclis Başkanı M. Namık Kö ...
Devamı