Duyurular

İletişim : 0 332 342 14 44 E-mail: bilgi@ktb.org.tr

Stoklarımızda bulunan hububatlar aşağıda belirtilen esaslar dâhilinde 01 - 31 Mart 2017 Tarihleri arasında satışa açılmıştır.

1) Makarnalık Buğdaylar
Stoklarımızda bulunan makarnalık buğdayların tamamı kişi ve kuruluş ayırımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedeli mukabili E k-l'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

2) Ekmeklik Buğdaylar
Stoklarımızda bulunan yerli ve ithal ekmeklik buğdayların tamamı, kişi ve kuruluş ayırımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1 'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır, Ancak Kırklareli Şube Müdürlüğü stoklarında bulunan 2015 mahsulü açık yığında stoklu olan 1272 kodlu buğdaylar 945 TL/Ton (maniplasyon hariç), 1273 kodlu buğdaylar İse 930 TL/Ton (maniplasyon hariç), 1274 kodlu buğdaylar ise 915 TL/Ton (maniplasyon hariç) fiyatla satılacaktır.

Düşük vasıflı ekmeklik buğdayların (1661-1671 kodlu) satışı ise sadece un ve bisküvi fabrikalarına serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

3) Arpalar
Stoklarımızda bulunan arpalar sadece kullanıcısına (yem fabrikaları, besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini imal eden işletmelere) serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

Önceki aylarda tüccar tarafından para yatırılmış olsa dahi arpa teslimatı yapılmayacaktır. Kullanıcısı tarafından önceki aylarda para yatırmış olanlara, bu durum tahsis anlamına gelmemekle birlikte Ek-1 deki fiyattan teslimat yapılacaktır.

4) Çavdarlar
Stoklarımızda bulunan çavdarlar kişi ve kuruluş ayırımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1 'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

5) Mısırlar
Stoklarımızda bulunan mısırlar (Adana ve Konya Şube Müdürlükleri stoklan hariç) kişi ve kuruluş ayırımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

Adana ve Konya Şube Müdürlüğü stokları satışa kapatılmıştır. Ancak söz konusu Şube Müdürlükleri stokları için 28.02.2017 tarihine kadar para yatıranlara 785 TL/Ton (maniplasyon dahil) fiyatla ürün teslimatı yapılabilecektir.

Teslimat süreleri tüm ürünler için son teslim tarihi 31 Mart 2017'yl geçmeyecektir.


Ayrıntılar için tıklayınız.

Diğer Duyurular

Duyuru Arşivi

19/8/2016 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren 6736 sayılı Kanun ile,

Vatandaşlarımızın kamuya olan borç yükünün azaltılması,
Borçların taksitler halinde ödenebilmesi,
Vergi iht... Devamı

26/05/2017 saat 14:00 tarihinde 3.000 çuval (50 Kg.'lik) Ekmeklik Buğday Unu ihalesine çıkılacaktır. Kamu İhale Kurumu (EKAP) ve Basın İlan kurumunda ilan yayınlanmıştır.

Konya Açık Ceza İnfaz... Devamı

Özellikle ihracatçı firmalarımız için büyük önem arz eden Türk Eximbank'ın; Konya Sanayi Odası, Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Konya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediği Ankara ... Devamı

Toprak Mahsulleri Ofisi Konya Şube Müdürlüğü'nden gelen yazıda ithal bağlantısı yapılan ve Bandırma, İzmir, Derince ve Samsun limanlarına gelen yaklaşık 120 bin ton, Adana Şube Müdürlüğünde stoklu yak... Devamı

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Konya Şube Müdürlüğü stoklarında bulunan hububatların aşağıda belirtilen esaslar dahilinde 02 - 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olmak üzere satışa açıl... Devamı