Duyurular

İletişim : 0 332 342 14 44 E-mail: bilgi@ktb.org.tr

Stoklarımızda bulunan hububatlar aşağıda belirtilen esaslar dâhilinde 01 - 31 Mart 2017 Tarihleri arasında satışa açılmıştır.

1) Makarnalık Buğdaylar
Stoklarımızda bulunan makarnalık buğdayların tamamı kişi ve kuruluş ayırımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedeli mukabili E k-l'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

2) Ekmeklik Buğdaylar
Stoklarımızda bulunan yerli ve ithal ekmeklik buğdayların tamamı, kişi ve kuruluş ayırımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1 'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır, Ancak Kırklareli Şube Müdürlüğü stoklarında bulunan 2015 mahsulü açık yığında stoklu olan 1272 kodlu buğdaylar 945 TL/Ton (maniplasyon hariç), 1273 kodlu buğdaylar İse 930 TL/Ton (maniplasyon hariç), 1274 kodlu buğdaylar ise 915 TL/Ton (maniplasyon hariç) fiyatla satılacaktır.

Düşük vasıflı ekmeklik buğdayların (1661-1671 kodlu) satışı ise sadece un ve bisküvi fabrikalarına serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

3) Arpalar
Stoklarımızda bulunan arpalar sadece kullanıcısına (yem fabrikaları, besici ve yetiştiriciler ile kendi yemini imal eden işletmelere) serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

Önceki aylarda tüccar tarafından para yatırılmış olsa dahi arpa teslimatı yapılmayacaktır. Kullanıcısı tarafından önceki aylarda para yatırmış olanlara, bu durum tahsis anlamına gelmemekle birlikte Ek-1 deki fiyattan teslimat yapılacaktır.

4) Çavdarlar
Stoklarımızda bulunan çavdarlar kişi ve kuruluş ayırımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1 'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

5) Mısırlar
Stoklarımızda bulunan mısırlar (Adana ve Konya Şube Müdürlükleri stoklan hariç) kişi ve kuruluş ayırımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedeli mukabili Ek-1'de belirtilen fiyatlardan satılacaktır.

Adana ve Konya Şube Müdürlüğü stokları satışa kapatılmıştır. Ancak söz konusu Şube Müdürlükleri stokları için 28.02.2017 tarihine kadar para yatıranlara 785 TL/Ton (maniplasyon dahil) fiyatla ürün teslimatı yapılabilecektir.

Teslimat süreleri tüm ürünler için son teslim tarihi 31 Mart 2017'yl geçmeyecektir.


Ayrıntılar için tıklayınız.

Diğer Duyurular

Duyuru Arşivi

KOSGEB Konya Müdürlüğünün 24.03.2017 tarih ve E.2270 sayılı, "KOSGEB İcra Komitesinin almış olduğu karar doğrultusunda, finansman problemi yaşayan KOBİ'lere uygun koşullarda finansman sağlanması amacı... Devamı

Kamu, üniversite ve özel sektör başta olmak üzere, ülkenin kalkınma hedefleri ile bütünleşik bir şekilde kurumlar ve kişiler arası bilimsel ve ticari işbirliği zemininin oluşturulması, yapılan hizmet ... Devamı

TC Ziraat Bankası A.Ş. ve Denizbank A.Ş. ile TOBB arasında 02 Aralık 2016 tarihinde imzalanan “TOBB NEFES KREDİSİ” protokolü kapsamında oda borsa üyeleri adı geçen bankalardan 12 Aralık 2016 itibariyl... Devamı

Toprak Mahsulleri Ofisi Kangal Ajans Amirliği tarafından Sivas ili Kangal ilçesi çiftçilerinden alınan buğdaylar Konya Ticaret Borsası Tarımsal Ürün ve Emtia İhtisas Piyasaları (TÜVEİP) ELÜS İşlem Piy... Devamı

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından başlatılan “MİLLİ İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ” kapsamında 09.02.2017 tarih ve 29974 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 687 sayılı Kan... Devamı