Duyurular

İletişim : 0 332 342 14 44 E-mail: bilgi@ktb.org.tr

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ), finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda Oda ve Borsalarımızın katkılarıyla "KOBİ Destek (Nefes) Kredisi" projesi yeniden başlatılmıştır.

KOBİ Destek (Nefes) Kredisi ile ilgili bilgiler aşağıda belirtilmektedir.

- KOBİ Destek (Nefes) Kredisi; Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım bankalarından kullanılabilir.
- Kullanılacak kredi 6 ay anapara ödemesiz, 12 ay eşit taksitli geri ödemeli toplam 18 ay vadeli olacaktır. Vadenin uzatılması veya kısaltılması mümkün değildir.
- Kullandırılacak kredinin brüt faiz oranı aylık %1,85'dir.
- Kredi asgari limiti 50.000TL, azami limiti 200.000TL.'dir.
- Kredi başvurusu yapmak isteyen üyelerimiz, Borsamızdan "KOBİ Destek (Nefes) Kredisi Başvurusu İçindir" ibareli faaliyet belgesi aldıktan sonra, bu belge ile yukarıda belirtilen bankalara, bankanın talep edeceği kredi evrakları ile kredi başvurusu yapabileceklerdir.
- Bankalar, Kredi Garanti Fonu'na (KGF) ödenecek %0,03 kefalet başvuru bedeli ve komisyonu dışında üyelerimizden herhangi bir masraf komisyon talep etmeyecektir.
- Kredi talebi ile ilgili değerlendirme, başvuru yapılan banka ve KGF tarafından yapılacaktır. Borsamız, kredi talep eden firmalar üzerinde herhangi bir kredi onayına iştirak etmeyecek, referans vermeyecektir.

KOBİ Destek (Nefes) Kredisinin Ülkemize ve üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

KONYA TİCARET BORSASI

Faaliyet Belgesi için başvuru:
Tescil Sicil ve İstatistik Müdürlüğü
Tel : (0 332) 342 14 44 (dahili 134)

Diğer Duyurular

Duyuru Arşivi

Aşağıdaki tabloda yer alan ELÜS’ler 13.11.2018 tarihinde belirtilen birim fiyat üzerinden satışa sunulacak olup, satışlar 100’er tonluk partiler halinde düşük vasıflı ekmeklik buğdaylar bisküvi fabrik... Devamı

2.Türk-Yemen İş Forumu: Konya-Karaman, T.C. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ve Mevlana Kalkınma Ajansı öncülüğünde 12-15 Kasım 2018 tarihleri arasında Konya ve Karaman'da düzenlenecektir.

Ko... Devamı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB), Borsamıza gönderilen yazıda; Hükümetimiz tarafından enflasyonla mücadele programı çerçevesinde Türkiye genelinde "İndirim Kampanyası" başlatılmıştır. 81... Devamı

KOBİ'ler İçin Dijital Dönüşüm

Sektör Lideri Firmaların Katılımları ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği-TOBB koordinasyonunda, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Konya Ticaret Borsa... Devamı

Aşağıdaki tabloda yer alan ELÜS’ler 09.10.2018 tarihinde belirtilen birim fiyat üzerinden satışa sunulacak olup, satışlar belirtilen miktarlar üzerinden tek parti olarak sadece kullanıcısına Ekim ayı ... Devamı