Duyurular

İletişim : 0 332 342 14 44 E-mail: bilgi@ktb.org.tr

Ülke ekonomisinin yapı taşları olan sanayiciler ve tüketiciler için tarafsız, bağımsız, etkin ve güvenilir hizmetler sunarak ülkemizin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlamaya, kararlılıkla devam eden Türk Standartları Enstitüsü, Sektör Buluşmaları etkinlikleri kapsamında Ülkemizin KOBİ başkenti, endüstriyel üretimde birçok sektöre liderlik eden, 180'den fazla ülkeye ihracat yapan Konya'da sanayicilerimizle buluşuyor.

Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde KOS Konferans Salonu'nda 22 Aralık 2022 Perşembe günü saat: 14'00 te düzenlenecek olan TSE-Sektör Buluşmaları'nda sanayicilerimizin mevcut sorunlarını ve taleplerini dinlemek; Enstitümnün faaliyet alanlarını ve önümüzdeki süreçte uygulamaya koyacağı projeleri anlatmak için sektör temsilcileriyle bir araya gelinecek.

TSE Başkanı Mahmut Sami ŞAHİN ve beraberindeki TSE Heyetinin katılım sağlayacağı TSE-Sektör Buluşmaları'nın Konya toplantısına katılımlarınızı bekleriz.

Diğer Duyurular

Duyuru Arşivi

Konya iş dünyasının temsil eden merkez ve ilçe oda ve borsaları olarak; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)'nin depremzedelere kalıcı konut inşası için 1 Milyar TL destekle başlattığı İş Dünyası... Devamı

Ülkemizde meydana gelen deprem felaketi için borsamız tarafından nakdi yardım kampanyası başlatılmıştır.

Desteklerinizi bekleriz.

T.HALK BANKASI A.Ş. (KONYA ŞB.)
1600029...
Devamı

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 6 Şubat 2023 tarihinde saat 04.17'de 7,4 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmiştir. Deprem; Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbak... Devamı

Sayın üyemiz, Kızılay'a ait kan toplama merkezlerinde kan vermeye müsait olan üyelerimizi bağış yapmaya bekliyoruz.

Kızılay Kan Toplama Merkezleri;

- Real AVM Önü
- Hacıveyisz...
Devamı

2022 yılı üretimi ekte dökümü bulunan 1500 Ton Mahsul Buğday Konya Ticaret Borsasında 15.02.2023 Çarşamba günü saat 14:00 te açık arttırma usulü ile satılacaktır.

Devamı