Haberler

İletişim : 0 332 342 14 44 E-mail: bilgi@ktb.org.tr      Tarih : 05.11.2022     Okunma Sayısı : 930

Konya Ticaret Borsası'nda Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimleri tamamlandı. Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimleri olgunlukla, huzur ve sakin bir ortamda gerçekleştirildi.

Seçimlerde 10 meslek komitesinden 29 asil, 29 yedek üye Meclis'e, 39 asil ve 39 yedek üye de meslek komitelerine seçildi.

AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü ve tarım paydaşları hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Seçimlere gösterilen ilgiden dolayı üyelere teşekkür eden Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik, organ seçimlerinin komitelere, tarım ve hayvancılık sektörüne, Konya'mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Çevik, "Demokrasi, kardeşlik ve huzur içinde yaptığımız seçimler sonucunda üyelerimizin takdiri meslek komitelerine, meclis üyeliklerine yansımıştır. Hizmet yarışında olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Komitelerde, mecliste yer alacak tüm arkadaşlarımız sektöründe başarılı, deneyimi yüksek kişiler. Bugüne kadar, 'ayrılıkta azap, birlikte rahmet vardır' ilkesi ile çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Yüzyılı aşan kurum kültürümüzle tarımsal ürün ve emtialar üzerine düzenlenmiş finansal piyasalar açısından önemli çalışmalara imza attık. Yeni dönemde de seçilen her bir arkadaşım çıtayı daha da yükselteme hassasiyetinde olacağına yürekten inanıyorum. Çünkü bizim için esas olan; Konya'mıza, tarımsal üretim ve ticaretine, üyelerimize, sektöre hizmettir" dedi.

Yapılan seçimle oluşturulan Konya Ticaret Borsası Meclisi'nde 12 Kasım Cumartesi günü Yönetim Kurulu, TOBB Genel Kurul Delegeleri, Disiplin Kurulu Seçimi yapılarak temsilciler belirlenecek.

Diğer Haberler

Haber Arşivi

Seçim sonuçlarını değerlendiren Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik, "Milletimizin teveccühüyle 13. Cumhurbaşkanımız seçilen Recep Tayyip Erdoğan'ı yürekten tebrik eder, Büyük v ... Devamı

KONYA İŞ DÜNYASINDAN 'EL VERİN EV YAPALIM' KAMPANYASINA GÜÇLÜ DESTEK: "TÜM KONYA'YI KAMPANYAMIZA DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUZ"

Konya iş dünyasını temsil eden Konya Ticaret Odası, Konya Tica ...
Devamı

Bağış ve Zekatlarınızla depremzede ailelerin barınma ihtiyacı için konteyner mahallesi kurulacaktır.

Yapacağınız yardımlar Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu'ndan alınan fetva ...
Devamı

Deprem felaketinin yaşandığı 10 ilde ihtiyaç sahipleri için Konya Ticaret Borsası, yardımlarını aralıksız sürdürüyor. Üyelerinin desteği ile un, bakliyat ve gıda ürünlerini bölgeye ulaştırıyor.

Devamı

Ülkemizde meydana gelen deprem felaketi için borsamız tarafından nakdi yardım kampanyası başlatılmıştır.

Desteklerinizi bekleriz.

T.HALK BANKASI A.Ş. (KONYA ŞB.)
1600029 ...
Devamı